محل تبلیغات شما
من تو را می فهمم :: حرف ساده ایی است که راحت گفته میشود راحت به دل مینشیند اما انجام دادنش سخت است چون انجام دادنش دل میخواهد تا دل تو را آرام کند , وقتی که از من در آمدی ما شدید تو ای دخترک حواست باشد هر روز که تو مردت را با تمام خستگی هایش میفهمی با تمام حواس پرتی هایش او را میخواهی با تمام دیر رسیدن هایش او را میپرستی همانطور بمانی تا مرد تو هم مانند تو احساس آرامش کند که این آرامش میشود بهشت در زندگی شما , حواست باشد اگر دیدی کلافه است از خودش از روزگار او رادر آغوشش بگیری و آرام در گوش او بگو من تو را میفهمم و بگذار بداند که تکیه گاهی دارد از جنس استواری کوه که هیچ کسی نمیتواند او را بلرزاند 
همانطور که مرد اینطور میخواهد زن هم میخواهد که مرد او همانطوری باشد که او میخواهد , تو ای مرد زندگی بدان که تو تکیه گاه و امنیتی برای بانوی زندگی خودت هستی همانطور که او برای تو تکیه گاه است حواست باشد که تو بانوی خودت را عاشقانه بخواهی و عاشقانه های قلب خودت را فقط باید برای او بگذاری و به او نشان بدهی تا دلگرم کسی باشد که بداند تا آخر قلب او برای خودش میتپد و نشانش بدهی که آغوش تو تنها برای او تکیه گاه و امن است که حواست باشد که وقتی بغض کرد و آشفته حال بود دستش را بگیری در چشمهای زیبا و مهربانش نگاه کنی و بلند با صدایی محکم بگویی من تو را میفهمم که این فهمیدن بالاتر از دوست داشتن است

مسیحیت و اسلام در یک قلب

فهمیدن و درک دوست داشتن

میل رفتن هست اما بیقرارم بیقرار

تو ,حواست ,مرد ,میخواهد ,تکیه ,زندگی ,باشد که ,حواست باشد ,تو را ,که تو ,من تو

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی رسمی ایرانسل و رایتل در استان قم عمومی(مذهبی وعلمی و..) Barbara's notes سایت سلامت و پزشکی laipodacul florodizat tramunsagte ღدُختَرِ زِمِستوُنღ تمدن topturkconfai